Klantenservice
0
Sluiten

Categorieën

Filters
      700+ beoordelingen

      Navul tabletten voor digitale tester - 100 stuks

      19,95 2-4 werkdagen levertijd
      Diverse soorten... Toon meer
      • Fysieke winkel in Waalre
      • Officieel Dolphin service point
      • Deskundig advies sinds 2003
      • Snelle levering

      Productomschrijving

      Navultabletten DPD 1, DPD 3 of Phenol Red (pH) 100 stuks

      100 navultabletten voor diverse digitale testers.

      Navulverpakking met 100 st reagenstabletten voor het nauwkeurig meten van de waterkwaliteit van zwembad- en spawater. Verkrijgbaar in DPD 1, DPD 3 of Phenol Red (pH). Geschikt voor diverse digitale watertesters, waaronder de PoolLab 2.0, Scuba 2 en andere compatibele fotometers.

      Per meting gebruikt u één tablet.

      Welke tablet heeft u nodig?

      DPD 1 - Vrij chloor meten

      DPD 1 tabletten worden gebruikt voor het meten van de vrije chloorwaarde in zwembad- en spawater. De vrije chloorwaarde geeft aan hoeveel actief en desinfecterend chloor aanwezig is in het water. Dit is het chloor dat effectief bacteriën, algen en andere verontreinigingen bestrijdt.

      DPD 3 - Totaal chloor meten

      DPD 3 tabletten worden gebruikt voor het bepalen van de totale chloorwaarde. Hiervoor voert u eerst een meting uit met een DPD 1 tablet om het vrije chloor te bepalen. Vervolgens voegt u een DPD 3 tablet toe om het totale chloorgehalte te meten. Het verschil tussen de totale en vrije chloorwaarde geeft het gehalte aan gebonden chloor weer.

      Phenol Red (pH) - pH-waarde meten

      Phenol Red tabletten worden gebruikt voor het meten van de pH-waarde van het zwembad- of spawater. Een correcte pH-waarde is essentieel voor een optimale werking van chloor en zorgt voor comfortabel zwemwater. De ideale pH-waarde ligt doorgaans tussen 7,2 en 7,6.

      Kenmerken

      • Keuze uit DPD 1, DPD 3 of Phenol Red (pH)
      • 100 tabletten per verpakking
      • Nauwkeurige meetresultaten
      • Voor zwembad- en spawater
      • Geschikt voor onder andere PoolLab 2.0 en Scuba 2
      • Eén tablet per meting

      Met de reagenstabletten bent u verzekerd van betrouwbare en nauwkeurige wateranalyses voor een optimale waterkwaliteit.

       


      Per meting heeft u 1 tablet nodig. U kunt dit product gebruiken voor bijvoorbeeld de Pool Lab 2.0 of Scuba 2 watertesters.

       

       

      Alternatieven

      Bekijk hier de gerelateerde producten

      Navul tabletten voor digitale tester - 100 stuks
      19,95
      Navul tabletten voor digitale tester - 100 stuks
      Phenol Red (PH) tabletten voor digitale tester - 100 stuks (10 strips)
      2-4 werkdagen levertijd
      Toevoegen aan winkelwagen

      Recent bekeken

      Vergelijk 0

      Voeg nog een product toe (max. 5)

      Start vergelijking

      Welke past bij jou?

      Beantwoord een aantal korte vragen en vind de beste keuze voor jouw situatie!